lg-Bundle-of-wheat-spikes Агрофірма імені Довженка
38030, Полтавська обл., Шишацький р-н, с.Яреськи, вул.Козацький шлях, 29.
Телефони: +38(05352) 98193, 98316, 98334.
 
 • IMG_4887.jpg
 • IMG_4815.jpg
 • IMG_4261.jpg
 • IMG_4848.jpg
 • IMG_4588.jpg
 • IMG_4829.jpg
 • IMG_4640.jpg
 • IMG_4810.jpg
 • IMG_4227.jpg
 • IMG_4698.jpg
 • IMG_4238.jpg
 • IMG_4202.jpg
 • IMG_4275.jpg
 • IMG_4800.jpg
 • IMG_4205.jpg
 • IMG_4203.jpg
 • IMG_4794.jpg
 • IMG_4665.jpg
 • IMG_4301.jpg
 • IMG_4716.jpg

Цитата дня

Статистика

СьогодніСьогодні88
ВчораВчора58
За місяцьЗа місяць1972
ВсьогоВсього221363
Макс: 07-29-2019:243
Statistik created: 2021-10-25T21:37:33+03:00
Гостей 3

Не тільки гарно працювати, а й активно відпочивати

«В здоровому тілі - здоровий дух» - саме таку назву мало спортивне свято, присвячене Дню молоді, що зібрало колег із практично усіх виробничих підрозділів агрофірми у Яреськах, на березі мальовничого Псла. І доки за океаном у далекій Бразилії триває Чемпіонат світу з футболу, довженківці у минулу суботу провели свій «Мундіаль», на якому встигли позмагатися у пляжному волейболі, постріляти з лука, подолати сухопутну переправу, пострибати у мішках, взяти участь в естафеті, найшвидше розпалити вогнище і навіть помірятися кулінарними талантами, приготувавши найсмачнішу кашу.

Одинадцята дня. Неподалік понтонного мосту у Яреськах, вирує життя. Поспішають автобуси і машини із Лютеньки й Човно-Федорівки, Балясного й Орданівки, Тищенок, Гоголево, Шишак. Яреськівчани уже розмістили свої намети, чаклують коло багаття, налаштовуються на перемогу і вітають колег, які щойно приїхали. Близько дванадцятої команди збираються навколо імпровізованої сцени на відкриття спортивного свята. Учасників вітає радник генерального директора В'ячеслав Білаш.

- Приємно констатувати, що агрофірма ім. Довженка, вирощуючи високі врожаї сільськогосподарських культур, досягаючи високих надоїв молока, значну увагу приділяє розвитку спорту. І свідченням цього є захід,що ініціювала Людмила Черненко. Від імені генерального директора щиро вітаю усіх вас із участю у спортивних змаганнях і бажаю командам перемоги. Сподіваюся, що сьогоднішнє свято стане традиційним.

Капітани представляють свої команди, з азартом, гарним настоєм учасники змагань скандують девізи, а групи підтримки «кричалками», оплесками підтримують своїх колег. Повболівати, відпочити прийшли й місцеві жителі, і за їхніми словами, не пошкодували. Адже справді було цікаво та весело, незважаючи на нестійку погоду.

Інструктор із спорту Анатолій Шеремет повідомляє командам правила змагань, паралельно формується суддівська колегія із представників кожного виробничого підрозділу. І за кілька хвилин на пляжі уже розпочинаються перші випробування – стрибки у мішках. У цьому виді – завжди перемагає вправність і кмітливість, як і у змаганнях з сухопутної переправи. Надзвичайно цікаво було поспостерігати за стрільбою із лука. Варто сказати, що більша половина учасників тримала в руках традиційну давньогрецьку зброю чи не вперше, але все ж декому вдалося поцілити «в десятку». Найбільше емоцій вболівальників викликала естафета. Вони, як справжні фани вигукували «кричалки», співали пісні,стрибали, плескали в долоні, підтримували свої команди так, що їм би позаздрили навіть футбольні ультрас. Змагання із пляжного волейболу порадували любителів «літаючого м'яча». Поєдинки були захопливими. Рахунок так часто змінювався і тримав у напрузі вболівальників, що до останньої хвилини партії не можна було передбачити перемогу. Відчути себе учасниками програми «Останній герой» командам довелося у змаганнях з розпалювання вогнища. І напрошується висновок, що потрапивши на безлюдний острів, наші хлопці та дівчата обов'язково б добули вогонь.

Команда «Прометей» ВП «Шишацька»

Команда «Прометей» ВП «Яреськи». Напевно, ім'я давньогрецького титана,
який подарував людям вогонь, приглянулося обом командам.

Команда Яреськівсього цукрового заводу – «Цукровари»

Козаки і козачки із ВП «Золота гора»

Човно-федорівські хлопці – працівники ВП «Агро-Маяк»

Команда «Кокос» комерційного управління

Команда виробничого підрозділу «Балясне»

Команда ВП «Орданівка»

Команда ВП ім. Шевченка

А доки тривали захоплюючі змагання, біля наметів підрозділів, на багатті кипіли, смажилися, манили приємними ароматами різні смаколики: юшка, козацька каша, смажена картопля, риба, шашлик. У кожної команди був свій шеф-кухар, який разом із своїми помічниками намагався створити справжній шедевр. І мушу сказати, що їм це вдалося. Представники ЗМІ разом з радником генерального директора В'ячеславом Білашем та заступником директора із соціальних питань Тетяною Хлєвною спробували себе у ролі журі при визначенні найсмачнішої каші. Нам випала нагода покуштувати та оцінити кулінарну майстерність 11 команд. Визначати переможців у цьому виді змагань було надзвичайно складно, адже всі приготували дуже смачні страви, оригінально їх представили, що називається «уміли готувати, уміли й пригощати».

Лучник із ВП «Золота гора» намагається поцілити «в десятку»

Змагання на влучність

Непросто долати сухопутну переправу

Команда центрального управління агрофірми ім Довженка "Зірка Альтаїр" по закінченню змагань.
На жаль, не обійшлося без травм, тому бажаємо капітану команди якнайшвидшого одужання

Дівчата-цукровари чаклують над кашею

«Шеф-кухар» ВП «Шишацька Володимир Вишняков

Час спливав непомітно. Чверть на четверту команди знову вишикувалися навколо сцени. У повітрі запанувала ледь зрима напруга – через мить нагородження переможців. До учасників та гостей звертається ініціатор свята Людмила Черненко.

- Дякую усім за активну участь у змаганнях. Хочемо започаткувати нову традицію – переможці нинішніх змагань наступного року прийматимуть учасників та гостей спортивного свята у себе. А тепер оголошуємо переможців. Третє місце здобула команда «Яреськівського цукрового заводу», друге місце посіла команда виробничого підрозділу «Яреськи». Почесне перше місце виборола команда виробничого підрозділу «Гоголеве».

О. Я. Коростиленко передає «Ріг достатку» для генерального директора

Капітани команд-лідерів змагань Сергій Недобачій, Світлана Шарлай, Дмитро Мальчик

Команда-переможець «Зоря» ВП «Гоголеве»

Шквал емоцій, щасливі посмішки і навіть сльози радості. Переможців нагороджують грамотами, а чемпіонам дістається найголовніший трофей – кубок.

- Від імені дирекції вітаю із наступаючими святами Днем Конституції та Днем молоді. Бажаю усім здоров'я, успіхів і перемог. Сподіваюся, що і наступного року ми знову зберемося на спортивному святі, - сказав В'ячеслав Білаш після нагородження та передав слово директору виробничого підрозділу «Агро-Маяк» Олексію Коростиленку.

- Шановні друзі, дуже приємно, що працюючи разом ось уже майже п'ять років, ми вперше зібралися великою родиною на такому чудовому святі спорту. Хочу подякувати організаційному комітету. Вони показали нам приклад і тепер можемо організувати подібні змагання у наших виробничих підрозділах. Особливо хочу подякувати Віктору Миколайовичу Скочку за те, що підтримав ідею проведення цього заходу та передати йому від усіх нас «Ріг достатку», щоб наша агрофірма процвітала і завжди була першою!

Олексій Якович приготував подарунок і для учасників свята – великий, красивий, пухкий коровай з надписом «Спорт-Сила». Солодкий презент мали нагоду скуштувати усі бажаючі. Та на цьому дійство не завершилося. Ще довго панував гарний настрій, лунала музика й пісні понад вечірнім Пслом. Тож можна із впевненістю сказати, що свято спортивне переросло у свято дружби, бо хоч усіх нас розділяють кілометри, та разом ми дружна довженківська родина, яка вміє не тільки результативно працювати, а й чудово відпочивати.

Ось такий коровай презентував учасникам директор ВП «Агро-Маяк» – Олексій Якович Коростиленко

Наталія Хорольська.