lg-Bundle-of-wheat-spikes Агрофірма імені Довженка
38030, Полтавська обл., Шишацький р-н, с.Яреськи, вул.Козацький шлях, 29.
Телефони: +38(05352) 98193, 98316, 98334.
 
 • IMG_4324.jpg
 • IMG_4298.jpg
 • IMG_9687.JPG
 • IMG_4819.jpg
 • IMG_4658.jpg
 • IMG_4238.jpg
 • IMG_4257.jpg
 • IMG_4315.jpg
 • IMG_4716.jpg
 • IMG_4689.jpg
 • IMG_4653.jpg
 • IMG_4203.jpg
 • IMG_4354.jpg
 • IMG_4675.jpg
 • IMG_4676.JPG
 • IMG_4285.jpg
 • IMG_4665.jpg
 • IMG_4758.jpg
 • IMG_4322.jpg
 • IMG_4274.jpg

Цитата дня

Статистика

СьогодніСьогодні57
ВчораВчора99
За місяцьЗа місяць719
ВсьогоВсього205752
Макс: 07-29-2019:243
Statistik created: 2021-05-08T10:46:10+03:00
Гостей 4

Свято спорту, дружби і молодості знову покликало довженківців до перемог

Нещодавно на березі мальовничого Псла у Яреськах відбулися спортивні змагання з нагоди Дня молоді серед виробничих підрозділів агрофірми. Ранковий дощ, що лив як з відра, змусив трішки понервуватися і організаторів і учасників свята, але все ж опівдні розпогодилося, і навіть сонечко зрідка проглядало із-за хмар.

Команди та вболівальники поспішали на змагання, приїхавши ставили намети, розпалювали багаття, готувалися до змагань, скандували девізи і налаштовувалися на позитиви, бо обов'язковою умовою участю у спартакіаді була наявність гарного настрою.

На годинну 14:00 і команди шикуються біля імпровізованої сцени. Свято спорту, молодості, дружби відкриває та вітає учасників дійства ініціатор заходу, помічник начальника управління тваринництва Людмила Черненко. Вона бажає всій довженківській родині добра і миру та передає слово раднику генерального директора В'ячеславу Білашу:

- Це вже вдруге у агрофірмі спортивне свято зібрало довженківців на березі мальовничого Псла. Я особисто переконався, що у нас в Товарситві люди не тільки вміють гарно працювати, а й чудово відпочивати. Від імені генерального директора Віктора Миколайовича Скочка передаю найкращі вітання та побажання здоров'я, щастя, успіхів у праці та перемог. Гарного настрою і приємного відпочинку.

Капітани представляють свої команди. З азартом, гарним настроєм спортсмени скандують девізи, а вболівальники «кричалками», оплесками підтримують своїх колег.

Інструктор із спорту Анатолій Шеремет повідомляє командам правила змагань, а за кілька хвилин на пляжі уже розпочинаються перші випробування – змагання на влучність. У цьому виді – завжди перемагає вправність, кмітливість, точність. Затим команди випробували себе у стрибках в мішках. Надзвичайно захопливою була естафета. Групи підтримки так вболівали за свої команди, що їм лишалося тільки впевнено йти до перемоги. А на майданчику для пляжного волейболу відводили душу любителі «літаючого м'яча». Поєдинки були емоційно напруженими, рахунок змінювався дуже часто, тож до останньої хвилини партії не можна було передбачити хто ж все-таки отримає пальму першості. Останнім акордом спартакіади стали змагання з перетягування канату. Ось тут був справжній шквал емоцій, волі до перемоги і єдності духу кожної команди.

Але не тільки в спорті змагалися команди виробничих підрозділів, а й у кулінарному мистецтві, бо який же відпочинок на природі без традиційної козацької каші. У ролі журі цього разу спробували себе радник генерального директора В'ячеслав Білаш, в. о. помічника генерального директора Ольга Шевченко, ініціатор заходу Людмила Черненко. Було дуже складно визначити переможця, адже всі приготовані страви були надзвичайно смачними і оригінальними.

Паралельно зі спортивними змаганнями на святі діяв благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО, у якому активну участь взяли ВП «Шишацька», «Золота гора», «Гоголеве», «Орданівка», ім. Шевченка. На торжищі всі мали можливість придбати вареники з різними начинками, пиріжки, чебуреки, піцу, тістечка, бублики, вергуни, різноманітні напої, а також чудові кухонні дощечки, які виготовили столяри умільці із ВП «Шишацька». Загалом на ярмарку вдалося зібрати більше 5000 гривень, які підуть на придбання продуктів харчування та одягу для бійців. Все це найближчим часом на буремний Схід доставить волонтер з Диканьки Олександр Онищенко. Довженківці знову показали, що їм не байдужа доля країни, доля наших захисників, тому головним меседжем акції став слоган «робити добро ніколи не пізно».

Час спливав непомітно, тож вже під вечір команди знову зібралися коло сцени на підведення підсумків змагань, які оголошує Людмила Черненко:

- Третє місце виборола команда виробничого підрозділу «Орданівка» , друге місце здобула команда виробничого підрозділу «Гоголеве» і на почесному першому місці команда виробничого підрозділу «Золота гора». Вітаю переможців та всі інші команди, які не потрапили на п'єдестал, всім нових звершень і майбутніх перемог.

Також у своєму виступі ініціатор спартакіади відзначила члена команди центрального офісу агрофірми «Чайка» Анатолія Васильовича Личака, майстра спорту з волейболу за велике прагнення до перемоги і любов до спорту.
Зі словами вітань до присутніх звертається директор ВП «Золота гора» Віктор Микитченко:

- Вже стало доброю традицією відзначати День молоді і День Конституції усією дружньою родиною агрофірми ім. Довженка. Сьогодні всі учасники змагань дуже сталися, приємно було спостерігати за перебігом змагань, вболівати. Дякую усім за хороший настрій. Ми ще раз довели, що в агрофірмі ім. Довженка вміють і активно відпочивати, і працювати. Всім бажаю благополуччя, успіхів, миру. І в переддень жнив хочу передати коровай генеральному директору Віктору Миколайовичу Скочку.

Свято на цьому не завершилося. Майже до опівночі лунала музика, тривала дискотека, панувала тепла, щира, дружня атмосфера.